Współpraca dla osób indywidualnych

1. Wsparcie dla e–biznesu

Dla osób i firm które opierają swoją przyszłość o działalność e–biznesową, proponujemy świetne, nowoczesne rozwiązania. Za niewielką opłatą możesz otrzymać dostęp do takich narzędzi, jak:

 • video e–mail – proste wysyłanie wideo wiadomości na cały świat
 • video konferencje – osobisty pokój konferencyjny w jakości HD
 • prezentacje on–line – szkolenia i prezentacje dla tysięcy osób jednocześnie
 • video sharing – przesyłanie filmów wideo na inne serwisy ( ponad 300 portali społecznościowych)
 • video blog oraz coś wyjątkowego jak wideo news dla serwisów informacyjnych i firm reklamowych
 • e–subskrycje – tworzenie i wysyłanie e-formularzy
 • video responder – system automatycznych odpowiedzi w formie wideo

Jest to propozycja skierowana głównie do firm, którym zależy na dobrej komunikacji z rynkiem, skutecznej reklamie i marketingu (pakiet PRO), osób przedsiębiorczych a także dla osób prywatnych, które chcą wysyłać maile do przyjaciół w postaci nagrań wideo.

Dodatkowo, dla osób ambitnych istnieje możliwość budowania przychodów pasywnych i potraktowania tego projektu, jako biznesu.

Więcej informacji: Wsparcie dla e–biznesu, zobacz to!

2. Network marketing online

Od września 2010 działam w Business Support Group. To projekt, w którym posługując się marketingiem sieciowym działamy przez internet, zarabiając duże pieniądze.

Osoby które wejdą z nami we współpracę, mają kilka możliwości:

 • Udział w szkoleniach (rozwój osobisty, szybka nauka, języki obce, sprzedaż, wystąpienia publiczne, etc.)
 • Dostęp do produktów codziennego użytku po znacznie tańszych cenach (bo omijamy element pośredników i reklam)
 • Możliwość budowania struktury partnerów, którzy korzystając z produktów generują nam obrót, przekładający się na gotówkę
 • Możliwość sprzedaży produktów z 30% marżą
 • Udział w bogatym programie motywacyjnym, w którym otrzymujesz za aktywność: nagrody pieniężne, szkolenia, wycieczki, samochody, i inne.

Chcesz wiedzieć więcej? Wybierz internetowy biznes!

3. Jeśli piszsz ciekawe teksty

Szukam osób, które chciały by współpracować ze mną przy tworzeniu portali. Konkretnie chodzi o pisanie artykułów, z zakresu zdrowia, rozwoju osobistego, szybkiej nauki i czytania. Szukam unikalnych tekstów (czyli takich, których nie znajdzie się w internecie w innych miejscach, nie powielanych) i wartościowych dla czytelników. Pod/nad każdym artykułem zamieszczonym u mnie na stronach będzie Twoje nazwisko i ew. strona www, kontakt, etc.

Szukam osób, które chciały by współpracować ze mną przy tworzeniu portali. Konkretnie chodzi o pisanie artykułów, z zakresu zdrowia, rozwoju osobistego, szybkiej nauki i czytania. Szukam unikalnych tekstów (czyli takich, których nie znajdzie się w internecie w innych miejscach, nie powielanych) i wartościowych dla czytelników. Pod/nad każdym artykułem zamieszczonym u mnie na stronach będzie Twoje nazwisko i ew. strona www, kontakt, etc.

4. Dla webmasterów, grafików

Ponieważ zawodowo nie interesuje się grafiką ani tworzeniem stron www, moje portale wymagają poprawek a nawet całkowitej renowacji. Jeśli możesz i chcesz mi pomóc, będę wdzięczny. W zamian proponuję wymianę barterową i/lub Twoje nazwisko w stopce stron.

Do niektórych stron przydałoby się też stworzyć loga.

5. Jeśli masz stronę internetową

a. Wymiana linków

Jeśli posiadasz stronę tematyczną, z zakresu: szybkiej nauki, szybkiego czytania, zdrowia, medycyny naturalnej, apiterapii, rozwoju osobistego, nlp, hipnozy, motywacji, inteligencji finansowej, osiągania celów, zarządzania sobą w czasie, nauki języków obcych, proponuję wymianę linków. Posiadam kilkanaście stron z w/w zakresu, a wiele z nich ma wysokie PR i pozycję w google. Wymiana dotyczy tylko wartościowych serwisów, więc zgadzam się na wymianę linków tylko z wybranymi serwisami.

b. Zarabianie w internecie

Jeśli posiadasz stronę internetową na której chcesz zarabiać, zapraszam do współpracy! Możesz zapisać się do programu partnerskiego. Uczestnictwo w programie partnerskim (PP) polega na tym, że polecasz komuś produkt (który najlepiej jeśli sam wypróbowałeś), za co otrzymujesz z PP prowizję (nawet do 50% ceny). Zarobki Twoje wynikają z działalności którą prowadzisz osobiście (polecanie produktów partnerskich) oraz z osób zarejestrowanych z Twojego polecenia.

Jakie produkty polecać?

Moim zdaniem, najlepiej te, które sam przetestowałeś. Nigdy, nie wciskaj komuś czegoś, o czym nie masz pojęcia, lub czegoś co jest bublem! Uważam że powinno polecać się takie produkty, które mogą pomóc drugiej osobie. Dzięki temu, pieczesz 3 pieczenie na 1 ogniu; bo po 1. Pomagasz drugie osobie znaleźć dobry produkt, po 2. pomagasz producentowi/trenerowi znaleźć klientów i po 3. sam na tym zarabiasz.

Przykładowo: jeżeli polecisz produkty za łączną sumę 1000 zł, to Ty dostaniesz z tego 500 zł prowizji.

PP Marcin Kijak Business Education

Przez 4 ostatnie lata, sam zajmowałem się programami partnerskimi, jako partner. Było to dodatkowe zajęcia, które zajmowało od kilku minut, do kilku godzin dziennie.

Dzisiaj aktywnie nie promuję już produktów, lub robię to bardzo rzadko. A jednak, nadal zarabiam. Wypracowałem sobie przez te 4 lata emeryturę, którą nie jedna staruszka mogłaby mi pozazdrościć. 99% tego, co możesz znaleźć na moich stronach internetowych, blogach i listach mailingowych, to pozostałości z tych 4 lat pracy.

Aktualnie skupiam się na rozwoju mojej własnej firmy i produktów, które sam tworzę. A piszę to dlatego, że mam dla Ciebie propozycję. W najbliższym kwartale zamierzam stworzyć swój własny program partnerski. Jeśli chcesz przystąpić do niego, jako jeden z pierwszych partnerów, zapisz się teraz:

>> Program Partnerski MKBE

Jeśli uważasz, że to co przekazuję jest wartościowe,
kliknij teraz: „LUBIĘ TO”