literatura homoseksualna

Serwer, że strona, którą próbujesz uzyskać dostęp jest przechowywany na będzie mieć określony adres IP. Jednak ludzie łatwiej zapamiętać i nazwy wejściowe zamiast długich numerów, więc zamiast wpisywania adresu IP serwera, możemy wpisać nazwę domeny ” w.

Twoja przeglądarka odbędzie informacje o nazwie domeny, że będzie wejście i przekazać je do serwera nazw domen. Serwer ten będzie w stanie przełożenia domeny na adres IP. Gdy Twoja przeglądarka ma adres IP, może skontaktować się z odpowiednim serwerem. Podstawowym „rozmowa”, że twoja przeglądarka ma z serwerem ma kilka głównych etapów. Użytkownik żąda dokumentu (tj konkretnej stronie), odpowiedni serwer kontaktuje się i szuka odpowiedniego dokumentu w systemie plików, po jego znalezieniu dokumentu pobiera go z systemu i wysyła go do przeglądarki internetowej użytkownika.

Pod względem gospodarzem, maszyny, które są zaangażowane są generalnie dwojakiego rodzaju. Jest to urządzenie, które robi (czyli komputer użytkownika) wnioskujące która nazywana jest „klient” i maszyna, która jest świadczenie usług – a ‚serwer’. W celu zapewnienia, że ??różne usługi dostępne na serwerze nie pomylić, gdy usługi są udostępniane na różnych „porty”. Klient będzie podłączyć do określonego portu dla określonej usługi. Istnieje szereg standardowych portów, które są najczęściej używane do określonych usług – port 80 jest zwykle przeznaczonych dla serwera WWW, podczas gdy serwer FTP jest często spotykane na porcie 21.

Ponieważ istnieje wiele różnych marek i typów komputerów i serwerów, nie musi być znormalizowany sposób, że maszyny te mogą się komunikować. To jest, gdy „http” częścią adresu strony wchodzi. HTTP oznacza „Hyper Text Transfer Protocol”, a to w zasadzie norma „język”, że serwery i przeglądarki można używać do komunikowania się ze sobą.
Wpis zawdzięczamy www.ubezpieczeniedlamlodych.pl