literatura fantastyczna

literatura fantastyczna Dzięki użyciu HTTP, przeglądarka może komunikować się z serwerami i może odbierać tekst HTML żądanej strony. Przeglądarka będzie wtedy tłumaczyć formacie HTML i stronę internetową, więc wydaje się, jak autor ma go.

Chociaż proces ten może oczywiście stać się o wiele bardziej skomplikowane, na przykład za pośrednictwem dodanych środków bezpieczeństwa lub za pomocą skryptów dynamicznych ogólny sposób, że serwery praca jest dość proste do zrozumienia. Użytkownik wpisze adres strony chcą, aby zobaczyć w przeglądarce. Przeglądarka wysyła tę informację za pośrednictwem protokołu HTTP do serwera nazw domen, które znajdzie skojarzony adres IP. Kontakt odbywa się z odpowiednim serwerem WWW, ponownie poprzez HTTP, za pośrednictwem właściwego portu. Następnie serwer znajdzie konkretną informację, która została zgłoszona i wysyła go z powrotem do klienta. Przeglądarka następnie przekłada html i pokazuje stronę internetową. Komunikacja między klientami i serwerami jest fascynujący proces, który w wielu przypadkach może trwać tylko kilka sekund (w zależności od prędkości internetu).

literatura fantastyczna

© Izzy Evans 2012

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat serwerów internetowych i hosting możesz odwiedzić firm hostingowych.

Wpis zawdzięczamy