literatura anglojezyczna

Patelnia Orgazm – 3 dodatkowych technik, aby dać ją silniejszą stymulację

Inne niż zwykłe techniki cunnilingus i udarów język, są 3 więcej dodatkowych technik, które można wykorzystać, aby dać dziewczynie silniejszą stymulację i doprowadzić ją do bardziej satysfakcjonującego mineta orgazm. Tutaj mam skompilowane te kilka sztuczek dla Ciebie:

1. Za pomoca ręce. Ręce i palce są najlepszym uzupełnieniem seksu oralnego, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jeśli chcesz dać swoje usta przerwę podczas cunnilingus, można używać rąk i palców, aby załatwić sprawę. Jednym ze sposobów jest wkładać palców do jej pochwy i stymulują jej g-spot. Ale zanim wkładać palców, upewnij się, że jest mokro, dzięki czemu nie będą powodując jej bólu.

2.Stimulate G-spot. Punkt G jest niezwykle wrażliwy na stymulację i może dokonać dziewczynka przeżywa wielki orgazm podczas cunnilingus. Jeszcze bardziej zadziwiający jest fakt, że możliwe jest dla kobiety do uzyskania obu typów orgazmu jednocześnie. Mając oba rodzaje orgazmu jednocześnie naprawdę będzie ziemia-wstrząsające dla niej. Co można zrobić, jest tu włożyć palec do jej pochwy kciukiem do góry. Następnie zrób „chodź tutaj” ruch palcem i że należy dość dużo zrobić. Po zlokalizowaniu jej g-spot, upewnij się, że stosowanie nacisku na nią. Punkt G jest wrażliwy na nacisk, nie dotknie.

3.Using zabawki. Dla bardzo zaawansowanych Patelnia mistrzów, używając zabawek podczas cunnilingus może naprawdę przyprawy rzeczy. Oczywiście, będziemy chcieli, usługi pogrzebowe warszawa ursynów aby upewnić się, że jest dobrze z nim w pierwszej kolejności. Istnieje wiele różnych rodzajów zabawek, które można użyć: zabawek, które pozostają poza pochwy i zabawek, które go w nim. Podczas korzystania z zabawek, wprowadzają je delikatnie w pierwszej kolejności. Powoli zwiększać intensywność i tempo uderzeń raz widać, że jest już bardzo rozgrzany.

Z tych 3 dodatkowych technik, będzie w stanie zaspokoić jej więcej i doprowadzić ją do orgazmu nieba znacznie szybciej.

Chcesz więcej technik nieprofesjonalny i wskazówki, aby dać dziewczynka oszałamiające orgazm podczas cunnilingus? Odwiedź poniższą stronę internetową, aby dowiedzieć się:

Kliknij tutaj -> Więcej Patelnia Porady wysłać swoją dziewczynę do orgazmu nieba na CunnilingusOrgasm.com

Prosimy, aby opublikować ten artykuł na swojej stronie internetowej lub przesyła je do znajomych lub klientów, jak długo pozostawiać pola nienaruszone.

Wpis zawdzięczamy