literatura czeska chomikuj

literatura czeska chomikuj

Jedna z najszybciej rozwijających się rynków Data Center

Phoenix jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Ameryce i stał się jednym z najszybciej rozwijających się rynków w centrach danych na świecie. rynku data center Phoenix jest silny i pełen graczy krajowych. Występuje w większości katastrof naturalnych, Phoenix stał się idealnym miejscem do odzyskiwania po awarii na Zachodzie. Ze względu na bliskość i brak katastrof naturalnych, wiele firm California robią ruch. Dodatkowym bonusem do przejścia Phoenix jest znacznie niższe ceny. Arizona jest tańszy wtedy, że jej państw graniczących.

Arizona, jako całość, jest centralnym miejscem do wielu dużych miast zachodniego wybrzeża. Na przykład, jest szybciej lecieć do Phoenix z San Diego to jest dysk z San Diego do Los Angeles. Zrozumienie potencjał w Phoenix, wielu dostawców zostały przeniesione do obszaru. Do tej pory operatorzy mieli rację w przemieszczaniu się do Phoenix, popyt na outsourcingu infrastruktury IT nadal rośnie.

Wiele firm rozszerzyli swoje centrum danych w strefie podmiejskiej Phoenix. Jednym z takich firma rozszerzyła swoje centrum danych do Chandlera, który wynosi około 15 minut na południe od centrum Phoenix. Spółka wyjaśnia przyczyny rozszerza jak niskie koszty energii, a pro-biznesowe środowisko gospodarcze.

Ten „pro-biznesu otoczenie gospodarcze” wciąż rośnie wraz ze wzrostem liczby ludności. Wzrost populacji w ciągu ostatniej dekady dokonał rząd rozważyć dodanie dziewiąty Kongresu siedzenie po wyborach 2012 roku. Wzrost został czuł się na przedmieściach więcej tak to centrum miasta. Rząd stara się zwalczać wzrost populacji poprzez urbaniści przemyśleć federalnych funduszy dla szkół, transportu i małych miast.

Z coraz więcej ludzi przychodzi nowe firmy. W Phoenix i reszta Arizona rośnie, więc nie ilość małych firm oraz wiodących w branży firm.
Wpis zawdzięczamy