literatura kobieca 2016

literatura kobieca 2016

Wypadków, katastrof i kradzieżą Odliczenie podatkowe – pomoc dla ofiar katastrof IRS

Odliczenie podatku wypadek, katastrofa, a kradzież staje się popularna ulga podatkowa dla wielu podatników, zwłaszcza przy złej pogodzie, który dotknął różnych części Stanów Zjednoczonych, jak i kradzież staje się coraz bardziej wyrafinowane z postępem technologicznym. To ulga dla strat pozwala podatnikom, którzy uległy gwałtownemu strat w wyniku kradzieży lub wypadków, aby uzyskać ulgi podatkowe z tytułu strat.

Historia z ulg podatkowych związanych z Disaster

Ulga podatkowa z tytułu strat gospodarczych i indywidualnych wykracza daleko poza obecny kod podatkowy. Już w 1867 roku, wówczas prawo podatkowe dozwolony dla ofiar wraków zastrzeżenia potrącenia przed takimi stratami. Od tego czasu, występowanie różnych zdarzeń katastrof i strat wywołał włączenia innych pozycji do tego prawa ulga strata. W 1870 roku, porównanie ubezpieczeń oc ac po Harpers Ferry Flood, kod podatkowy wprowadził powodzie jako odliczeniu strat. W 1916 roku, kradzieże i inne straty wypadków zostały wprowadzone do prawa. Od tamtej pory, ustawa została dostosowana do zaliczenia straty do upadłości banku, różnego rodzaju kradzieże (w tym okupu i kradzieży informacji) i innych złych katastrof pogodowych.

Aktualny kod podatkowy Casualty i Disaster

Obecna ustawa o odliczenia wypadku, katastrofy i kradzieży przewiduje różne kwalifikacje dla każdego, kto stara się złożyć wniosek. Niektóre z tych zasad kwalifikacyjnych są przedstawione poniżej.

Bezprecedensowa Loss – stratę do zakwalifikowania się do odliczenia, musi to być nagły i bezprecedensowe. Straty takie jak zużycie lub straty, które pojawiają się stopniowo, nie można zakwalifikować. Roszczenie jest dostępna zarówno dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Niektóre z tych strat, które kwalifikują się m.in.
Wpis zawdzięczamy